Polvo: Malowanie proszkowe, lakiernia proszkowa, piaskowanie, śrutowanie

Technologia

Pierwszym etapem wykonania lakierowania proszkowego jest dobre przygotowanie powierzchni. Nasza lakiernia proszkowa w zależności od rodzaju lakierowanych elementów, posiada szerokie możliwości jej przygotowania. W pierwszym etapie wykonujemy śrutowanie, aby profesjonalnie wykonać malowanie proszkowe. Jest to zabieg, którego efekt końcowy jest taki sam, jaki może dać piaskowanie. Do jego wykonania dysponujemy kabiną śrutowniczą o wymiarach 5800 x 4000 x 11700 z możliwością obróbki wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.

Linia do obróbki chemicznej składa się z 8 wanien oraz suszarki. Wykorzystujemy ją do przygotowania mniejszych elementów stalowych, ocynkowanych i aluminiowych. Zastosowaliśmy w nich najnowocześniejszą technologię nanoceramiki firmy HENKEL, światowego lidera w tej branży.

Wysokiej jakości farba proszkowa dobrze położona, to kolejny ważny etap procesu lakierowania. Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami jak: IGP, PULVERIT, INVER, DU POINT, ECO LINE i innymi. Nakładana jest ręcznie, co zapewnia dokładne malowanie skomplikowanych kształtów. Kabiny lakiernicze wyposażone są w aplikatory firmy GEMA. Polimeryzacja farb odbywa się w piecach o wymiarach 1500 x 2500 x 7700.

Dzięki tym wszystkim nowoczesnym technologiom, możemy Państwu zagwarantować, że nasze malowanie proszkowe będzie wykonane na najwyższym poziomie. Nasze usługi świadczymy na całe województwo śląskie, a głównie dla Klientów z miast: Katowice, Mikołów, Tychy i Gliwice. Zapraszamy również do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa z regionu Śląsk, którym zależy na profesjonalnym malowaniu proszkowym.