Polvo: Malowanie proszkowe, lakiernia proszkowa, piaskowanie, śrutowanie
  • .
  • .
  • .
  • .

Technologia

Pierwszym etapem wykonania lakierowania proszkowego jest dobre przygotowanie powierzchni. Nasza lakiernia proszkowa w zależności od rodzaju lakierowanych elementów, posiada szerokie możliwości jej przygotowania. W pierwszym etapie wykonujemy śrutowanie, aby profesjonalnie wykonać malowanie proszkowe. Jest to zabieg, którego efekt końcowy jest taki sam, jaki może dać piaskowanie. Do jego wykonania dysponujemy kabiną śrutowniczą o wymiarach 5800 x 4000 x 11700 z możliwością obróbki wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.

Linia do obróbki chemicznej składa się z 8 wanien oraz suszarki. Wykorzystujemy ją do przygotowania mniejszych elementów stalowych, ocynkowanych i aluminiowych. Zastosowaliśmy w nich najnowocześniejszą technologię nanoceramiki firmy HENKEL, światowego lidera w tej branży.

Wysokiej jakości farba proszkowa dobrze położona, to kolejny ważny etap procesu lakierowania. Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami jak: IGP, PULVERIT, INVER, DU POINT, ECO LINE i innymi. Nakładana jest ręcznie, co zapewnia dokładne malowanie skomplikowanych kształtów. Kabiny lakiernicze wyposażone są w aplikatory firmy GEMA. Polimeryzacja farb odbywa się w piecach o wymiarach 1500 x 2500 x 7700.

Dzięki tym wszystkim nowoczesnym technologiom, możemy Państwu zagwarantować, że nasze malowanie proszkowe będzie wykonane na najwyższym poziomie. Nasze usługi świadczymy na całe województwo śląskie, a głównie dla Klientów z miast: Katowice, Mikołów, Tychy i Gliwice. Zapraszamy również do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa z regionu Śląsk, którym zależy na profesjonalnym malowaniu proszkowym.

Links:nike air max pas chernike air max pas chernike tn pas cherray ban pas chernike air max pas chernike tn pas cherray ban pas cherray ban pas cherray ban pas cher